Skupina A
1 : 3
19. 05. 16:15
Skupina B
0 : 8
19. 05. 16:15
Skupina A
0 : 3
19. 05. 20:15
Skupina B
0 : 3
19. 05. 20:15
Skupina A
- : -
20. 05. 16:15
Skupina B
- : -
20. 05. 16:15
Skupina A
- : -
20. 05. 20:15
Skupina B
- : -
20. 05. 20:15

FOTO Saganova Katka škrípe v Monaku zubami: TOTO jej sťažuje život v daňovom raji!

Ani v Monaku to nie je med lízať! Manželka cyklistu Petra Sagana Katka zostala aj po rozchode žiť v daňovom raji. Lenže služby na top úrovni či klíma Azúrového pobrežia nemusia prinášať len samé výhody. Občas si aj Oravčanka zaškrípe zubami.

Čo trápi Katku v Monaku si môžete pozrieť TU!

„To musí byť život...“ povzdychnú si ženy pri pomyslení na Saganovu Katku, ako v šortkách kočikuje synčeka popri najluxusnejších jachtách sveta. Lenže každá minca má dve strany a kým sa ukazuje A tak by sa malo ukázať aj B. Monako ja stále staveniskom, kde výškové budovy pribúdajú ako huby po daždi. A na druhej strane je vyhľadávaným útočiskom hlavne športových podujatí.

Pred tromi týždňami sa Katka vytešovala z prestížneho tenisového turnaja. „Monako posledné dni žije tenisom a spolu s ním aj my. Tenis bol vždy moja vášeň... V poslednej dobe som sa tomuto krásnemu športu nemohla moc venovať, ale pri takejto atmosfére ma to ťahá späť na kurt,“ pochvaľovala si atmosféru podujatia s hviezdami „bieleho športu.“

Lenže neprešiel ani mesiac a Monako žije opäť športom. Lenže tentokrát z toho pani Saganová nie je príliš nadšená. Život jej začali strpčovať milionári, ktorí každý rok prichádzajú do Monaka, aby predviedli svetu jednu z najväčších športových šou na svete.

Čo trápi Katku v Monaku si môžete pozrieť TU!


Mohlo by vás zaujímať: 

EXKLUZÍVNE Ruskí hokejisti po víťazstve nad Českom vyrazili do nočnej Bratislavy: Vypili 160 pív! 

Na spoločnom fotení Slovákov sa objavil aj obranca Ďaloga: Pozrite, ako vyzerá po škaredom zranení 

FOTO Súboj krások na tribúnach MS: Sexi Slovenkám šliapu na päty odvážne Rusky

Autor: Šport24.sk
FocusMedia
Video
Diskusia