EXKLUZÍVNE zábery Rytmusa si pozriete TU!

Celebritná bitka roka! Aj takto by sa dal nazvať boxerský zápas dvoch známych raperov Rytmusa a Marpa. O tom, že nešlo len o súboj dvoch tvárí šoubiznisu, ale duel skutočných bojovníkov, svedčí celkový priebeh podujatia, ktorý sledovalo neuveriteľných 17- tisíc divákov v aréne, ale aj športoví priaznivci po celom Česku a Slovensku.

"Ak by som nemal šancu vyhrať, tak by som do toho nešiel," vyhlásil pred zápasom Vrbovský. Marpo, ktorý ako jediný vypredal najväčšiu arénu strednej Európy ako umelec i športovec, kontroval v predzápasovom medajlóne: "Dám ho dole v piatom kole."

Marpo nakoniec svoje predpovede predbehol takmer o tri kolá, keď v druhej runde využil svoje skúsenosti, ktorých má ako vicemajster Česka v thajskom boxe na rozdávanie. Rozhodca až trikrát počiítal slovenskú celebritu. Za normálnych pravidiel boxu, by už bol zápas dávno na konci. To by ale nemohol byť Rytmus jedným z promotérov organizácie XFN, ktorá celé podujatie zastrešovala. Možno aj toto ho nakoplo a zápas dokázal dobojovať do poslednej sekundy vypísaného šiesteho kola. Síce niečo potriafal, ale Marpo mu uštedril rán omnoho viac a rozhodcovia nemali inú možnosť len mu pripísať víťazstvo.

Rytmus svoju prvotinu medzi šestnástimi povrazmi poňal dôstojne a palec hore mu dávame, že napriek len trom rokom tréningu nebol len fackovacím panákom a jeho pravačka, ktorá mu mala vyhrať zápas, ukázala niekoľko svetlých náznakov, že Patrik má ešte na čom stavať.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Vianočná „predohra“ KOZÁKOVCOV priamo z postele: Pozrite, ako to hrdličky spolu roztočili!

FOTO Vianoce u slovenských športovcov: Otŕčanie sa v gaťkách, trápne úbory či útek do exotiky!

Najerotickejšie vianočné FOTO: Futbalová rozhodkyňa sa fotila holá.Mega prsia na celú obrazovku