V predvečer dlhoočakávaného súboja sa obaja borci poslednýkrát stretli bez rukavíc. V kongresovej sále hotela Clarion obaja bojovníci zhodili prebytočné oblečenie a odvážili sa. Z Rytmusa sršala pohoda a bolo vidieť, že jeho telo prešlo radikálnou premenou. Preč sú už tie časy, keď na koncertoch vystupoval v mikinách, len aby zakryl svoje „pivné“ brucho. 

Zábery vyzlečeného Rytmusa si pozrite TU!

„Som taký nabudený, že by som mohol zápasiť aj hneď,“ vyhlásil Rytmus a poodhalil, ako vznikal zápas: „Nechcem znieť ako namyslený, ale rozbehol som taký vlak, že po tých rokoch mám odhad. Väčšina mojich projektov bola úspešná. Veril som, že tomu bude tak aj teraz. On je bývalý bojovník, ja sa o to pokúšam. On je Čech a ja Slovák. To musí ľudí prilákať. XFN mi pôvodne ponúkalo neznámeho začínajúceho boxera, ale ja som chcel Marpa.“

„Psychicky som na tom veľmi dobre. Teším sa na zápas a idem vyhrať,“ povedal Vrbovského súper Petřina, ktorý je vicemajster Česka v thajskom boxe. No už osem rokov nestál v ringu. „Má kratšie údery, takže pôjde na mňa zblízka. My sme zvolili taktiku, aby sme mu to znepríjemňovali a zamerali sa na moju hlavnú zbraň - zadný direkt pravou rukou,“ poodhalili zámery v ringu Rytmus.

Rytmusa bude dopredu hnať okrem tisícok fanúšikov aj fakt, že sa prvýkrát stane otcom. Radostnú novinku z očakávania potomka s moderátorkou Jasminou Alagič oznámil na sociálnych sieťach na Štedrý deň.

Zábery vyzlečeného Rytmusa si pozrite TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Vianočná „predohra“ KOZÁKOVCOV priamo z postele: Pozrite, ako to hrdličky spolu roztočili!

FOTO Vianoce u slovenských športovcov: Otŕčanie sa v gaťkách, trápne úbory či útek do exotiky!

Najerotickejšie vianočné FOTO: Futbalová rozhodkyňa sa fotila holá.Mega prsia na celú obrazovku