TU SA DOZVIETE, AKÉ TAJNOSTI ROBÍ CIBULKOVÁ NA MIAMI PRED ZAČIATKOM LET'S DANCE

Dominika, budete súčasťou tanečnej súťaže Let‘s Dance. Prečo ste sa v nej rozhodli účinkovať?   

Rozhodla som sa ísť do toho predovšetkým preto, že je to pre mňa hlavne veľká výzva. Musím sa priznať, že som túto šou nikdy nesledovala. Oslovil ma s tým Pepe Majeský a viem o ňom, že má za sebou úspešné projekty, ktoré robí veľmi dobre. Myslím si, že moja účasť v tejto súťaži bude pozitívna a veľmi sa na to teším.  

Čo od toho očakávate, že sa zúčastníte tanečnej súťaže? 

Beriem to v prvom rade ako výzvu. Nikdy som netancovala, nemala som takú ambíciu. Dokonca ani na svadbe sme sa s Michalom neučili žiadny tanec. Som absolútne nepopísaný papier v tomto ohľade. Mám v krvi úplne iné športové pohyby ako sú tieto. Myslím si, že si užijem veľa srandy a dúfam, že to bude aj divákov baviť, keď uvidia tancovať človeka, ktorý to nikdy predtým nerobil.  

Začali ste už kvôli tomu chodiť na kurz tanca?  

Prvýkrát, ešte predtým ako som do toho išla, tak som skúsila aspoň jednu hodinu tanca s tým, či ma to bude vôbec baviť a či ma to osloví. Bolo to nakoniec veľmi fajn a aj ma to bavilo. Boli to len také základy a musím sa priznať, že aj tu na Miami, kde som momentálne na dovolenke, som mala dohodnuté nejaké hodiny a trošku som zarezávala.  

Ako by ste samu seba zhodnotili ako tanečníčku?  

Popravde nijako, pretože keď sa vidím, tak sa nemôžem porovnávať so žiadnymi profesionálnymi tanečníkmi a ani to nerobím. Skôr si myslím, že talent na pohyb mám, aj keď na iný. Nechajme sa jednoducho prekvapiť, že ako mi to pôjde.