POZRITE SI, V AKOM LUXUSE ŽIJE PETER SAGAN, V GALÉRII TU

"Už som bol unavený z bývania po hoteloch. Začínalo ma to vyčerpávať. Byt v Monaku bude moja základňa. Oplatí sa to. Kvôli počasiu, tréningu aj pokoju," vysvetľoval Sagan svoje dôvody. Nielen počasie, tréning a pokoj, ale aj nekonečný luxus čakal na Sagana v obľúbenej destinácii najväčších hviezd.

HANTUCHOVEJ LUXUSNÚ MONACKÚ OÁZU NÁJDETE TU

Pokoj v Monaku a najmä parádne podmienky našla aj Daniela Hantuchová. "Aj keď sa o tomto kniežatstve hovorí, že je snobské, nikto tu nerieši, na akom aute jazdíte a akej značky je vaša kabelka," hovorila tenistka pre Emmu a dodala, že v Monaku si našla aj vychýrené reštaurácie: "Toto miesto je pre mňa čosi ako oáza a ja si vychutnávam pokoj spojený s maškrtením."

CIBULKOVEJ DUBAJSKÝ LUXUS ZA MILIÓNY NÁJDETE TU

Treťou do hviezdnej partie je Dominika Cibulková, ktorá však podľa vlastných slov neodišla kvôli daňovým úľavám či luxusu. "Veľmi veľa športovcov sa tam odsťahovalo. Pre mňa je hlavná vec, že tam je omnoho lepšia zdravotná staroslivosť, omnoho lepšie podmienky na trénovanie. To je pre mňa rozhodujúce a viac k tomu nemám čo povedať. Dane odvádzam v tej krajine, v ktorej odohrám turnaj a zinkasujem za pôsobenie na ňom danú odmenu. Na Slovensku to nie je ani jeden turnaj, ktorý hrávam. Aspoň pokiaľ viem," zdôvodnila pre Šport24.sk Cibulková, ktorá však biedu trieť nebude. Našli sme jej budúci domov v Dubaji a Domča sa bude mať naozaj ako v najjemnejšej bavlnke.

Výhľad Petra Sagana v Monte Carle: