TU SI POZRITE NAJŠIALENEJŠIE ÚČESY NA OH 2020 V TOKIU

Olympiáda nie je len prehliadkou tých najväčších športových talentov na svete. Je aj skvelou príležitosťou, ako celému svetu ukázať svoju extravagantnejšiu a kreatívnu stránku. Napríklad prostredníctvom výstredných účesov. V Tokiu je hneď niekoľko športovcov, ktorí sa môžu pýšiť originálnymi, dá sa povedať, do istej miery aj bláznivými výtvormi na svojich hlavách.

Dominujú rôzne variácie účesov športovcov s dredami, ale aj atypické sfarbenie vlasov.  Holanďan Kiran Badloe hľadal inšpiráciu pre svoj účes v seriáli Posledný vládca vetra a jeho hlavu zdobí modrý vzor v tvare šípu. Mongolský tréner Undralbat Lkhagva upútal pozornosť tým, že si dal na hlave vyholiť olympijské kruhy. Bez povšimnutia to neostalo ani u organizátorov hier.

Tí sa rozhodli vytvoriť hlasovanie o najkreatívnejší účes olympiády. „Obsah, o ktorom ste nevedeli, že ho potrebujete. Títo olympionici sa ukázali, že víťazia a vyzerajú dobre. Koho účes podľa vás si zaslúži zlatú medailu?“ pýtajú sa fanúšikov v ankete na sociálnej sieti Facebook.

TU SI POZRITE NAJŠIALENEJŠIE ÚČESY NA OH 2020 V TOKIU