O niekoľko týždňov to budú dva roky, čo sa legendárnemu slovenskému MMA zápasníkovi narodilo prvé dieťa. Začiatkom januára 2020 prišiel na svet Attila junior, ktorý rastie ako z vody. Jeho rodičia nečakali príliš dlho a v auguste tohto roka hrdo oznámili, že čakajú ďalší prírastok do rodiny. „Áno som v tom. Síce úplne nečakane a neplánovane, ale je to tak. Moje plány na tento rok boli úplne iné, ale ako som raz spomínala, človek mieni a pán Boh mení. Bol to veľký šok pre mňa, skoro som odpadla,“ napísala Natália Végh v auguste na svojom Instagrame.

KEĎ UVIDÍTE, ČO SI DAL ATTILA NA PRSIA, PADNETE OD SMIECHU NA ZEM

Odvtedy však ubehli už vyše tri mesiace a bruško manželky nášho azda najznámejšieho MMA zápasníka v histórii sa guľatí. Veľkú radosť z toho má pochopiteľne práve Attila, ktorý sa už nemôže dočkať svojej druhej ratolesti. Hoci doposiaľ neprezradili pohlavie bábätka, prípravy na jeho príchod sú v plnom prúde. Véghovci už zháňajú výbavičku a rôzne doplnky, ktoré potrebuje mamička.

S jednou z dôležitých vecí pre každú dojčiacu matku doslova šokovala práve Natália. Tá zverejnila bláznivý záber svojho manžela a svojich priaznivcov na Instagrame doslova odrovnala. Reakcie na Attilu boli veľmi zmiešané. Niektorí to chválila a niektorí zas, že toto už prehnal.

KEĎ UVIDÍTE, ČO SI DAL ATTILA NA PRSIA, PADNETE OD SMIECHU NA ZEM