POZRITE SA NA NEUVERITEĽNE SEXI DCÉRU LEGENÁRNEHO WAYNA GRETZKÉHO

Sedem mesiacov od prvého rande v roku 2013 sa zasnúbili a krátko na to bola svadba. Pesimisti vtedy hovorili, že je to veľmi krátky čas a dlho im to nevydrží. Opak je pravdou a majú manželstvo ako z rozprávky. „Je veľkou súčasťou mňa samého, rodiny a samozrejme mojich úspechov,“ ďakoval Johnson svojej manželke. S Pauline spoločne a s láskou vychovávajú dvoch synov Tatuma a Rivera.

Sexica je manželovi nápomocná aj v tom, že sa o deti počas jeho sezóny stará výhradne ona. „Je doma s deťmi a zvládla to skvele. Je mi obrovskú oporou,“ pokračovala svetová golfová jednotka v rozhovore pre golfweek.usatoday.com. Lepšie ženu života si podľa vlastných slov ani nemohol priať. „Skrátka rozumie všetkému, čo je potrebné, aby sa človek dostal tam, kde chce byť aj s obeťami, ktoré to prináša,“ prezradil golfista Dustin Johnson.

Ten vie ako zaujať. Veď jeho svokor je najlepší hokejista všetkých čias Wayn Gretzky. Slovami chváli na neho nešetrí. „Toľko som sa toho od Wayna naučil. Stačí ho len sledovať, ako koná a zaobchádza s ostatnými ľuďmi,“ dodal nadšene.

POZRITE SA NA NEUVERITEĽNE SEXI DCÉRU LEGENÁRNEHO WAYNA GRETZKÉHO