FOTO Nečakaná nehoda Vonnovej na galavečere: Odhaleným rozkrokom hypnotizovala športovcov!

MONTE CARLO – Všetky oči na jej...rozkroku. Udeľovanie cien Laureus pre najlepších športovcov za minulý rok je každoročne veľká slávnosť a inak tomu nebolo ani teraz. Najväčšiu pozornosť jednoznačne priťahovala lyžiarka Lindsey Vonnová, ktorá dráždila odhaleným rozkrokom.

Pozrite si nehodu Vonnovej so šatami v GALÉRII

Na galavečere sa športovci predviedli v bláznivých outfitoch od výmyslu sveta, no bola to Vonnová, ktorá zatienila všetky ostatné ženy v Monte Carle. Sexi Američanka vytiahla šaty, ktoré jednoducho nešlo prehliadnuť.

Či už to bolo tým, že boli priesvitné na mnohých miestach a odhaľovali, čo skrýva Vonnová pod šatami, alebo tým, že ich mala vykrojené tak vysoko, že sa všetci prítomní nepozerali nikde inde, len na jej rozkrok.

Pozrite si nehodu Vonnovej so šatami v GALÉRII

A to zďaleka nebolo všetko. Keďže Lindsey vytiahla zo šatníka outfit s dlhou vlečkou, tú si párkrát pristúpila. Boj s vlastnými šatami neušiel pozornému oku fotografov, ktorí zachytili, ako sa Lindsey snaží svoje neposlušné šaty napraviť. Samozrejme, zaujímavý zostrih šiat sa s prudkými pohybmi menil a celé Monte Carlo sledovalo jej neposlušne sa odhaľujúci rozkrok.


Môže vás zaujímať:

FOTO Djokovičova žena pútala pozornosť na odovzdávaní cien: Hore bez na športových Oscaroch?!

FOTO, ktoré nemal nikto vidieť: Neuveríte, čo stváral Djokovič na svadbe za zatvorenými dverami!

FOTO Slovenská lyžiarka zatienila najlepších športovcov: Z jej výstrihu nevedeli odlepiť zrak!

FOTO Unikli zábery z postele Hamiltona a speváčky Scherzinger: Odhalené prsia a intímnosti!

Autor: po
Video
Diskusia