TOTO SÚ PIKANTNÉ ZÁBERY JAVORČEKOVEJ V NAPASOVANÝCH SVADOBNÝCH ŠATÁCH

Lucia pred dvoma rokmi ukončila dvanásťročný vzťah s exmanželom Pavlom, s ktorým má dcéru. Finalistka Miss Universe Slovensko však neostala dlho sama. Našla si namakaného fitnestrénera Kristiána Grejtaka. Na sociálne siete pravidelne zdieľajú zaľúbené fotografie a niekedy dokonca aj intímneho charakteru. Ich vzťah pritom vyzerá skutočne harmonicky.

Javorčeková pred pár dňami poriadne prekvapila svojich fanúšikov, ktorých má na Instagrame vyše 2 milióny fotografiami, na ktorých má svadobné šaty. Najmä mužská časť jej sledovateľov ostala v šoku. Okrem jej partnera Kristiána a sexi bývalej cyklistke na nich toiž nik iný nebol.

Je teda viac ako otázne, či skutočne išlo o svadobné zábery dvojice, alebo išlo iba o ďalšiu reklamnú sériu fotografií. Slovenská modelka totiž pravidelne fotí reklamné kampane. „Na to nepotrebujem papier. Láska je naša svadobná zmluva a vesmír je náš svedok. Ľúbim ťa,“ napísal k fotografiám tajuplne Kristián. Až nasledujúce dni tak ukážu, aká je v skutočnosti pravda.

TU NÁJDETE SEXI JAVORČEKOVÚ VO SVADOBNÝCH ŠATÁCH