Woods si prešiel divokou skúškou, keď sa prevalilo jeho veľké tajomstvo. V živote mal približne 120 mileniek. Rozpadlo sa mu manželstvo, odišli od neho sponzori a sám skončil na liečení. Jednou zo žien, ktoré mu v jeho bohatej sukničkárskej kariére zohrievalo posteľ bola aj Jamie Jungersová, ktorá dopadla ešte horšie.

Jungersová bola striptérkou, keď si ju Woods vybral ako ďalšiu ženu na ukojenie svojich potrieb. Slávnou sa stala po tom, ako sa pred deviatimi rokmi prevalilo, že Woods jej za mlčanie zaplatil 100-tisíc eur. A potom to išlo s ňou ako na horskej dráhe až skončila v rukách pofidérnych pasákov a drogových dílerov.

Od najhoršieho ju zachránil lovec odmien Duane Lee Chapman, ktorý ju našiel v jednom z domov v Las Vegas. „Držali ju v dome, kde výmenou za heroín poskytovala sexuálne služby. Povedala mi, že pracovala v štyroch alebo piatich domoch. Bola v hroznom stave. Vychudnutá a zničená. Nemohol som jej dať ani putá, lebo by jej spadli z rúk,“ povedal Chapman.

Počas zadržiavania nechcela bývala modelka spodnej bielizne natočená. Zo všetkého však obviňuje Woodsa. „Vravela, že všetci muži chcú mať s ňou sex, pretože sa vyspala s Tigrom Woodsom. Všetci chodili, nosili jej drogy a stala sa závislou. Nenávidí to,“ pokračoval lovec odmien a dodal: „Ak by sme ju nenašli, tak by do pár týždňov zomrela!“

Zábery Jungersovej si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Fanúšikovia na celej planéte oplakávajú naše biatlonistky: O tieto slovenske krásky prišiel svet!

FOTO Len ťažko sa jej dá pozerať do očí: Známa fitnesska odhalila svoje mega prsia!

Šokujúce FOTO z Číny! Peťo, stojí ti to za to? Sagan a spol. trpeli pred fanúšikmi