POZRITE SA, AKO PRIŠLA NA ZÁPAS MODELKA, TU

Napriek tomu, že sa Fury ocitol dvakrát na zemi, dokázal sa vzchopiť a odolať obhajcovi titulu Wilderovi. Zápas sa napokon skončil remízou. „Súpera som dvakrát poslal k zemi, takže som sa mal stať víťazom zápasu,“ hodnotil zápas Wilder, ktorý bol nespokojný s prácou rozhodcu: „Sám seba sa pýtam, prečo predtým, ako začal počítať, toľko váhal?“

Fury však Wilderovi kontroval a okrem komplimentu a viery v odvetu mal taktiež sebavedomé vyhlásenia. „Bojoval som na súperovej pôde, dvakrát som sa ocitol na zemi, ale stále som presvedčený o tom, že som ten zápas vyhral. Myslel som, že som víťazom ja a beriem si domov opasok,“ tvrdil Fury.

Počas zápasu to nežilo len v ringu, ale aj na tribúne, kde fandili viaceré známe tváre. Zápas si boli užiť boxerská hviezda Floyd Mayweather, herec Macaulay Culkin a o najväčší rozruch sa postarala modelka z Playboya Carla Howeová. Tá doslova šokovala všetkých svojím outfitom, keď na zápas prišla prakticky nahá a ostatným fanúšikom aj boxerom ukázala, čo skrýva pod šatami. Ako mohli boxeri pri pohľade na ňu vôbec bojovať?

POZRITE SA, AKO PRIŠLA NA ZÁPAS MODELKA, TU

FOTO Modelka z Playboya sa počas zápasu Furyho s Wilderom postarala o rozruch: Preboha, veď prišla nahá!
Zdroj: youtube

Môže vás zaujímať:

FOTO Králi internetu. Sagan a Rytmus dostali na frak: Neuveríte, kto má viac fanúšikov ako oni!

Exkluzívna súťaž so Šport24.sk: Hraj o podpísané unikátne dresy Miroslava Šatana!

Weissove narodeniny mali nečakanú bodku: Najskôr darček, potom nakladačka

FOTO Tatar na narodeniny neveril vlastným očiam: Od spoluhráča to schytal, sexi frajerka ho prekvapila doma