FOTO Zbláznila sa? Najsexi športovkyňa sveta predviedla na ihrisku scénu ako z postele: Veď jej prsia vyskočia!

„Nikdy za milión rokov by sme si nepomysleli, že budeme prežívať toľkú bolesť. Jej láska, jej svetlo a duša, na to nikdy nezabudneme. Naše malé dievčatko žilo svoj krátky život naplno každučký deň,“ napísal koncom júla Bode na svojom instagramovom profile. Teraz si srdce vyliala aj jeho manželka Morgan, ktorá opísala, čo prežíva po najťažšej životnej skúške.

FOTO Manželka slávneho lyžiara Millera prehovorila o utopení dcérky: Spoveď plná bolesti

FOTO Škandalózne odhalenie najslávnejšej športovkyne. Živí sa v porne a teraz má isť do basy!

„Priala by som si, aby som mala ešte jeden deň, keď by som ťa mohla držať v náručí. Ale kým ten okamih príde, ži ďalej vo mne a daj mi silu to celé prekonať, láska moja. Keď som ťa držala v tomto momente, že môžeš zmeniť svet a pohnúť horami. Každý krok vpred, ktorý v týchto dňoch urobíme, je len vďaka tebe a Levimu. Tvoja stopa zostane na tomto svete navždy. Milujem ťa, dievčatko moje,“ napísala Millerova žena na instagrame.

V súčasnej dobe je opäť tehotná a očakáva príchod tretieho potomka. Sociálne siete využíva spolu s manželom na výstrahu, aby upozornila ostatných rodičov na nebezpečie náhodného utopenia detí. Štatistiky totiž hovoria, že utopenie v bazéne je najčastejšou príčinou úmrtia detí vo veku od 1 do 4 rokov.