TU SI POZRITE NAJŠKAREDŠIE TENISTKY SÚČASNOSTI

Pred niekoľkými rokmi bola radosť chodiť na prestížne ženské tenisové turnaje. Po kurtoch sa preháňali krásky ako Ruska Mária Sharapovová, Srbka Anna Ivanovičová či Dánka Caroline Wozniacká. Fanúšikovia z nich boli doslova vo vytržení. Niekedy možno nie tak z ich výkonov, ale najmä z dokonalých postáv, ktorými udivovali svojich obdivovateľov. Opomenúť nesmieme ani Kanaďanku Eugenie Bouchardovú. Táto sexi kráska však momentálne hrá „druhé husle“, v rebríčku je na 116. mieste a na najlepších turnajoch sa takmer vôbec nepredstavuje.

Spomínané trio krások, Sharapovová, Ivanovičová a Wozniacká svoju aktívnu činnosť ukončili. Mali na to rôzne dôvody. Vek, stratu motivácie či tehotenstvo. Hlavu v smútku z toho majú predovšetkým fanúšikovia. Na okruhu ATP by ste v uúzkej svetovej špičke márne hľadali tenistky, ktoré by sa im krásou vedeli vyrovnať. Priaznivcov ohurujú „iba“ fantastickými výkonmi. Reč je napríklad o ikonickej Serene Williamsovej, ktorú mnohí neprajníci označujú skôr ako chlapa, než ženu.

Zoznam hviezdnych tenistiek, ktoré svojou ženskosťou príliš neohorujú je však pomerne dlhý. Je na ňom napríklad Francesca Schiavoneová, Carla Suarez Navarová, ale aj čerstvá víťazka Roland Garros Češka Barbora Krejčíková.

TOP VÝBER NAJŠKAREDŠÍCH TENISTIEK SVETA NÁJDETE V GALÉRII