Sexi slovenské volejbalistky si pozrite TU!

Organizáciu ME na Slovensku vnímajú hráčky ako odmenu, šampionát si chcú najmä užiť: „Je to niečo špeciálne. Pre mňa je to vrchol reprezentačnej kariéry a tým, že to bude v Bratislave, to bude špecifické. Budeme viac pod drobnohľadom. Je to aj tlak, aj zodpovednosť, no na druhej strane je to pre nás ako darček, ktorý si chceme užiť,“ uviedla dvadsaťsedemročná smečiarka Nikola Radosová.

Hráčka nemeckých Drážďan ihneď padne do oka nejednému priaznivcovi a krásna tmavovláska potvrdzuje, že sa diváci budú mať na čo pozerať. Nielen svojimi výkonmi, ale aj zjavom púta pozornosť nahrávačka Barbora Koseková. Krásna brunetka má 24 rokov a momentálna hráva za maďarský celok Fatum Nyíregyháza. Šampionát bude pre dvojnásobnú slovenskú majsterku špecifický aj v tom, že je bratislavskou rodáčkou.

Na snímke Nikola Radosová počas prípravného zápasu proti reprezentácií Fínska pred začiatkom Majstrovstiev Európy žien vo volejbale.
Na snímke Nikola Radosová počas prípravného zápasu proti reprezentácií Fínska pred začiatkom Majstrovstiev Európy žien vo volejbale.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Aj na jej kvality sa bude spoliehať taliansky tréner našich dievčat Marco Fenoglio. Ďalšou kráskou v našom výbere je 186 centimetrov vysoká smečiarka Karin Palgutová. Hráčku francúzskeho Vandoeuvre Nancy k športu doviedol otec a už od narodenia sa vedelo, že z nej bude volejbalistka. Práve pôsobenie vo Francúzsku považuje za svoj splnený sen. Na šampionáte sa premiérovo zúčastní 24 krajín až v štyroch štátoch.

Program Sloveniek na šampionáte

  • Slovensko - Španielsko (23. augusta o 20.00)
  • Slovensko - Švajčiarsko (24. augusta o 20.00)
  • Slovensko - Bielorusko (26. augusta o 20.00)
  • Slovensko - Nemecko (27. augusta o 20.00)
  • Slovensko - Rusko (29. augusta o 15.30)