TU NÁJDETE NOVÚ MEGALUXUSNÚ VILU LEBRONA JAMESA! 

James po samotnej kúpe investoval ešte vyše 80-tisíc eur na zveľadenie svojho nového príbytku. Obrovská vila s majestátnym výhľadom bola postavená ešte v 30. rokoch 20. storočia. Za tú dobu mala hneď niekoľko prominentných majiteľov. Poslednou bola boháčka Lee Phillip Bellová, ktorá zomrela v marci minulého roka a aj preto sa dostala na trh s nehnuteľnosťami.

Vila bola na predaj za takmer 33,5 milióna eur. Legendárny basketbalista však dokázal stlačiť cenu smerom na dol a dokopy dostal zľavu vo výške 6 percent. Do honosného sídla sa James po niekoľko mesačných úpravách konečne nasťahoval. V jeho novom sídle nájdete množstvo vychytávok.

Nemôže tam chýbať napríklad obrie domáce kino s krbom, knižnica, terasa s výhľadom na Los Angeles či niekoľko jedálenských miestností. Pre hostí sú k dispozícií dva ďalšie domy, niekoľko priestorov na zábavu na čele s tenisovým kurtom a bazénom, ktorý stráži veľký zlatý Budha. Ako bonus je obrovská izba, kde si Lebron spravil vlastnú sieň slávy s jeho oceneniami.