VĎAKA TEJTO SEXICI ZÍSKAL SABBATINI STRIEBRO

Boli to obrovské emócie. Rodák z Juhoafrickej republiky si svoj najlepší výkon odložil na záverečné kolo, po ktorom mal bilanciu 17 rán pod par. Sabbatini v 4. kole turnaja vytvoril olympijský rekord ihriska so skóre 10 pod par. Pre Slovensko vybojoval premiérový cenný kov v športe, ktorý sa pred piatimi rokmi v Riu de Janeiro vrátil do olympijského programu po 112 rokoch.  

Na všetko sa z bezprostrednej blízkosti prizerala Roryho maželka Martina, ktorá ho na olympiáde sprevádzala ako caddy. Bola vôbec jedinou ženou v tejto funkcii na mužskom turnaji. Štofániková je neslávne slávna ako Kollárova matka číslo 4. S predsedom parlamentu má 10-ročného syna Šimona Heliodora. Za vzťahom s podnikateľom a poslancom však už dávno urobila hrubú čiaru. Spojenie Sabbatiniho s manžekou sa však vyplatilo, pretože náš golfista dokázal získať cenný kov.

Po istote striebra zavládli na ihrisku v Tokiu obrovské emócie. Natešená Martina sa vrhla na svojho milého, poriadne ho vyobjímala. To, čo nasledovalo pred kamerami azda ani nepotrebuje komentár.

HORÚCE BOZKY SABBATINIHO A JEHO SEXI MANŽELKY NÁJDETE TU