TU SI POZRITE EMOTÍVNE LÚČENIE SEXI HAMŠÍKOVEJ SESTRY MIŠKY S RODINOU

Miška žije aj so svojim manželom Walterom Garganom a ich tromi deťmi momentálne v Uruguaji, kde zároveň skúsený obranca aj pôsobí. Sestra Marka Hamšíka tak na Slovensko chodí len zriedka. Aj vinou pandémie zavítala domov aj so svojimi ratolesťami po vyše roku. Obrovskú radosť z jej príchodu mal otec Richard, matka Renáta, brat Marek a samozrejme aj ostatní rodinní príslušníci. Miška si svoju rodnú krajinu užila plnými dúškami.

Na Slovensku sa zdržala niekoľko týždňov. So svojimi synmi, rodinou a kamarátmi navštívila rôzne miesta. Okrem rodnej Banskej Bystrice boli napríklad na výlete na Donovaloch, ale aj v Tatrách. Domovinu si jednoducho vychutnala so všetkým, čo k tomu patrí. Včera však nastal čas, kedy sa musela vrátiť do Uruguaju. „Budete mi všetci veľmi chýbať. Ďakujem za krásne chvíle,“ napísala Michaela Gargano na Instagrame.

Zároveň priznala, že na Slovensko sa nevráti minimálne 12 mesiacov. O to emotívnejšie bolo aj lúčenie s najbližšími. Tí ju prišli vyprevadiť až na letisko. Emócie ňou lomcovali natoľko, že padla aj nejaká tá slza.

EMOTÍVNE LÚČENIE NA LETISKU SEXI MIŠKY S HAMŠÍKOVCAMI