POZRITE SA NA DOKONALÉ ZADOČKY SEXI VOLEJBALISTIEK

Zo zisku zlata a obhajoby titulu sa tešili najväčší favoriti a turnajové jednotky Marek Ludha s Ľubošom Nemcom a Jana Šimanicová s Barborou Tokošovou. Víťazi štyroch tohtoročných turnajov Ludha a Nemec ovládli záverečný turnaj suverénne, v piatich zápasoch nestratili ani set. Vo finále si poradili s nasadenými päťkami Tomášom Halandom a trojnásobným šampiónom Igorom Horváthom. Nemec sa stal novým rekordérom, keď ako prvý získal päť titulov za sebou. Na beachvolejbalovom tróne je od roku 2017, Ludha sa teší z druhého titulu.

V tejto sezóne pred finálovým turnajom nezdolané víťazky piatich turnajov Šimanicová a Tokošová sa v sobotu museli vyrovnať aj so zdravotnou komplikáciou. V súboji 2. kola si Tokošová privodila výron, pokračovala však v hre. Vo finále zvíťazili v tajbrejku nad prekvapením turnaja, nasadenými šestkami Katarínou Kapráľovou a Zuzanou Reginovou. Šimanicová aj Tokošová získali druhý titul.

Medailisti si rozdelili dotáciu vo výške 4500 eur - šampióni si odniesli po 1000 eur, zdolaní finalisti 700 eur a bronzové dvojice 550 eur. Informoval web Slovenskej volejbalovej federácie (SVF).

TAKÉTO SEXI POSTAVY PREDVIEDLI VOLEJBALISTKY NA ROZPÁLENOM PIESKU