Pozrite sa v GALÉRII, aké šialené príspevky na facebookovom profile CIBULKOVEJ šokovali Slovákov

Niekoľko hodín po pôrode sa dozvedela Dominika Cibulková znepokojivú správu. Doposiaľ neznámi páchatelia vykradli na Záhorí jej krásnu zrekonštruovanú chalupu, ktorú len pred niekoľkými týždňami s manželom Michalom Navarom dokončili. Zlodeji ukradli príslušenstvo za stovky eur.

Aby toho nebolo málo, minulý piatok napadli hekeri Cibulkovej facebookový profil, na ktorom ju sledovalo vyše 600-tisíc fanúšikov. Zamedzili jej dokonca v tom, aby sa mohla na svoj účet prihlásiť. „Zistila som to hneď v ten deň, ako mi to urobili. Nemohla som sa prihlásiť na svoj facebook, takže som hneď vedela, že o čo ide,“ zdôverila sa portálu Šport24.sk bývalá hviezdna tenistka.

Internetoví piráti začali parazitovať Cibulkovej profil zdieľaním rôznych videí, ktoré nemajú nič spoločné so športovou tematikou či súkromným životom, ktorým sa častokrát rada pochváli. Dominiku to mrzí najmä kvôli fanúšikom. „Samozrejme je to veľmi otravné, pretože tam tí hekeri dávajú nejaké hlúpe videá. Najmä pre mojich fanúšikov je to otravné, takže ma to veľmi mrzí aj za nich,“ posťažovala sa.

To, či unikli Cibulkovej chúlostivé dáta sa dozviete na ďalšej strane