Vidieť Mariána Gáborík, Juraja Tarra či futbalových reprezentantov pri futbale nie je nič nezvyčajné. Ale aby do lopty kopala aj tenistka Dominika Cibulková, tak to už je rarita. Slovenská hráčka reprezentovala spolu s Natáliou Dubovcovou nežnejšie pohlavie.

Kým na kurtoch nepatrí na bombardérky, tak pri plážovom futbale to nemusí platiť. Presvedčil sa o tom mladý trenčanský futbalista Marián Pišoja (19), ktorý sa snažil zblokovať strelu Cibulkovej. Dominikinu šupu síce zadržal, ale možno aj za "cenu rodiny". Letiaca lopta totiž skončila v rozkroku. Kým Pišoja sa krčil v bolestiach a prekrížoval nohy, tak Dominika si tvár schovala do dlaní. Od fanúšikov aj tak zožala veľký potlesk. Veď škodoradosť je najväčšia radosť. 

Cibulkovej futbalovú presnú mušku si pozrite vo FOTOGALÉRII! 

Na podujatí sa predstavili celkovo štyri tímy, ktoré niesli premiérovo názvy svojich kapitánov. Nimi boli hviezdni trenčianski hokejisti Marián Hossa, Marián Gáborík, slovenský futbalový reprezentant Matúš Bero či ligový kanonier David Depetris. Akciu svojou účasťou podporili i účastníci nedávnych majstrovstiev sveta Andrej Sekera, Martin Marinčin a Marko Daňo

Najväčší záujem ľudí však tradične vzbudili osobnosti zo sveta športu. Fanúšikovia videli na vlastné oči futbalové či volejbalové umenie známych slovenských reprezentantov či osobností. Marián Gáborík sa ujal moderátorskej taktovky a divákov sprevádzal zápasmi svojimi vtipnými komentármi na účet svojich kolegov. Nedelené popoludnie pri rieke Váh tak jednoznačne splnilo účel a prinieslo všetkým úsmevy na tvárach a taktiež svoj charitatívny význam.

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Najsexi hokejová brankárka sveta: Svojimi prsiami roztápa ľady

TOP 15 Zlých mužov a darebákov slovenského športu: Majú na rováši doping, problémy i zločiny!

FOTO Sexi ako nikdy predtým: Slovenská fitneska ukázala dokonalý zadoček.