Paola bola hlavným ťahúňom talianskeho tímu na majstrovstvá sveta, kde sa reprezentantky Apeninského polostrova prebojovali až do finále. V ňom podľahli Srbkám. Egonu v mladom veku ukázala, že jej bude patriť volejbalový svet. Nebezpečná smečiarka na turnaji zaznamenala 324 bodov, v semifinále proti Číne až 45, čo je rekord na tomto fóre. Napriek tomu, že jej šampionát po individuálnej stránke vyšiel na výbornú, tak pociťovala veľké sklamanie.

„Po finále som prišla na hotel a zavolala svojej priateľke. Plakala som a ona ma utešovala, že to bude chvíľku bolieť, ale nakoniec budem mať z toho dobrý pocit. Je to ponaučenie do budúcnosti. A že som homosexuálka? Nepovažujem to za niečo divné,“ priznala pre Corriere della Sera.

Taliani začali pátrať, kto by mohol byť tou vyvolenou Paoly. Nakoniec ju nafotili bozkávať sa na palubovke s bývalou poľskou reprezentantkou a dvojnásobnou vicemajsterkou sveta Katarzynou Skorupovou (34). Skorupová pôsobila v sezóne 2017/18 v tíme AGIL Novara spolu s Egonu. Dotiahli to vtedy na vicemajsterky Talianska, ale aj do kvitnúceho vzťahu.

Zábery talianskej hviezdy s priateľkou si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Dráždila silikónmi a vytasila kompletne holý zadok: Snúbenica slovenskej futbalovej hviezdy ukázala, čo sa dalo!

FOTO Cibulkovej presvitajúce prsia, bradavky a holý zadok nestačili: Pozrite, čo najnovšie všetkým mužom odhalila!

FOTO Uf, to je hanba! Najväčšie športové trapasy: Prasknuté úbory, odhalené prednosti, ktoré nemal nikto vidieť!