POZRITE SA na to, ako sa CIBULKOVEJ menila postava počas tehotenstva! 

Naša bývalá tenisová hviezda je vzrastom veľmi drobná, veď meria len 160 centimetrov. Aj napriek tomu bola vždy atraktívna a priťahovala pozornosť mužov. Počas kariéry mala Cibulková vypracovanú postavu vďaka tvrdým tréningom, bez ktorých sa profesionálna tenistka jej formátu nezaobíde a nemôže byť na top leveli, na ktorom rodáčka z Piešťan rozhodne bola. Veď jej kariérne maximum bolo, že v roku 2016 okupovala štvrtú priečku svetového rebríčka.

Veľké zmeny v Cibulkovej živote sa však začali diať ešte pred ukončením aktívnej kariéry. S tou oficiálne „sekla“ v novembri 2019. Už niekoľko týždňov predtým však verejnosť na nej začala badať určité zmeny. Jednalo sa o Dominikinu postavu. Odrazu začala mať plnšie krivky a vo veľkom sa hovorilo o tom, že je tehotná. To naša bývalá tenistka o niekoľko týždňov na to aj oficiálne potvrdila.

„Domi“ je momentálne v deviatom mesiaci tehotenstva a jej synček príde už o niekoľko dní na svet. Dátum pôrodu stanovili doktori na 9. jún. Faktom je, že Jakubko pridal Cibulkovej pekných pár kíl navyše a naša prominentná tehuľka sa zmenila na nepoznanie. Zamerali sme sa na to, ako sa menila jej postava počas tehotenstva.

POZRITE SA na to, ako sa CIBULKOVEJ menila postava počas tehotenstva!