POZRITE SA, AKO ROZBALIL CIBULKOVEJ SYNČEK NA TENISOVOM KURTE 

Cibulková je jednou z ambasádoriek projektu Slovenského olympijského výboru s názvom Olympijský festival. Ten je v športovom centre v Šamoríne v plnom prúde už niekoľko dní. V pondelok patril výhradne tenisu. Pod svoje krídla si to zobrala práve bývalá 4. hráčka svetového rebríčka. Rodáčka z Piešťan sa niekoľko hodín venovala aj so svojim tímom trénerov z akadémie Love4Tennis talentovaným deťom. Odovzdávala im svoje herné, ale aj mentálne skúsenosti.

Okrem toho oprášila aj svoje tenisové zručnosti. Na kurte si totiž zahrala s našimi tenisovými paraolympionikmi Marekom Gergelym a Tomášom Masarykom, ktorí nás budú reprezentovať v Tokiu. Cibulková mala z toho veľkú radosť. „Dnešný tenisový deň so mnou, mojou tenisovou akadémiou a našimi super trénermi na olympijskom festivale, ktorého som hrdo jedna z ambasádorov. Ďakujeme SOV za super organizáciu a aj chlapcom za môj prvý "ťukes" proti tenistom na vozíku,“ vytešovala sa na Instagrame.

V Šamoríne bol s Dominikou aj jej ročný synček Jakubko. Ten strhol celú pozornosť na seba a zdá sa, že tenis mu nebude vôbec cudzí. Po kurte pobehoval s tenisovou loptičkou. Zaujímal sa pritom aj o raketu, ktorú si poťažkal.

 

DOJEMNÉ ZÁBERY JAKUBKA NA TENISOVOM KURTE VÁS DOSTANÚ