FOTO Boxerský velikán Kličko bojuje v rodine: Na výchovu dcérky zostal sám!

Na športovom dôchodku sa nenudí. Legendárny boxer Vladimir Kličko (42) sa pred pár mesiacmi rozišiel s partnerkou Hayden Panettierovou (29) a na výchovu ich dcérky Kayi Evdokii zostal sám. Podľa britských médií 29-ročné herečka svoje dieťa ani nenavštevuje.

Deväť rokov tvorili spolu pár, ale romantická rozprávka, Napriek tomu, že bol medzi nimi 14-ročný rozdiel, láska niečo vydržala. Hayden sa zaľúbila do Ukrajinca, keď mala len 20 rokov a o päť rokov sa im narodila dcérka. 

Podľa informácii denníka Daily Mail mala žena popôrodné depresie. Neskôr začala z ich vzťahu vyprchať chémia, čo prerástlo až k odlúčenia sa v polovici minulého roka. Kličko sa vrátil s dcérkou na Ukrajinku a herečka zostala v Los Angeles. Veľká vzdialenosť spôsobila, že Hayden má sťažený kontakt s jedinou dcérkou. Výchova tak zostáva len na otca Vladimira.

Panettierová spočiatku často cestovala do Európy, aby sa stretávala s dcérkou Kayou, ale ich stretnutia sa stávali čoraz zriedkavejšími. Možno preto, že herečka sa venuje v poslednej dobe novému mužovi po boku Brianovi Hickersonovi. „Napriek tomu sa Hayden snaží svoj vzťah s dcérkou vylepšiť,“ napísal Daily Mail. 

Ako trávil Kličko dovolenku s dcérkou si pozrite TU!

 

Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Nečakaná dohra Vlhovej senzačnej medaily: Šok prišiel po pretekoch! 

FOTO Vlhová na ceremoniáli všetkých šokovala: Keď uvidíte, v čom prišla po medailu, odpadnete! 

Česi zúria a sú vytočení do nepríčetnosti: Ich najväčšou celebritou je slovenský športovec!

Autor: mtr
Video
Diskusia