Keďže sa cítite skvele, neuvažovali ste, že opäť začnete chodiť aj do fitka?

Nad tým som ešte zatiaľ nerozmýšľala a myslím si, že je príliš skoro po pôrode, aby som začala cvičiť. Napriek tomu som taká, že už vo všetkom fungujem a nič ma neobmedzuje.  

Ako zvláda prvé týždne s malým manžel Michal?

Veľmi sa snaží a pomáha mi ako sa len dá. Musím na neho ale „bonznúť“, že noci pre neho sú absolútne katastrofálne. Minule na mňa pozeral taký námesačný a mi hovorí, kde je Domča? Odvetila som mu, že láska, veď som tu. Čiže na tie noci sa mu zatiaľ zvyká ťažko. Ja beriem teda nočné a Miško mi pomáha najmä cez deň.

Chodíte už aj kočíkovať na verejné miesta. Kedy ste s ním boli prvýkrát?

Zobrali sme to tak pozvoľna. Už na ôsmy deň sme sa boli prejsť za náš byt do parku. Povedali sme si, keď sme dali malého do kočíka, že sme to zvládli a sme úplní frajeri. Samozrejme sa aj my pomaly zabehávame. Malý má už tri týždne a všetko si začína pomaly sadať a zvykáme si na seba.

Stihli ste už byť aj na narodeninovej oslave. Vydržal malý bez vás?

Áno, boli sme na oslave nášho veľmi dobrého kamaráta. Už sa aj rodičia tak trochu s malým sociálne vyžili a postarali sa nám o neho. Sme si aj tak trochu robili srandu, že rodičia s malým a my na oslave.

Plánujete ísť s Jakubkom aj na nejakú dovolenku mimo Slovenska?

To nie. Maximálne, kam s ním pôjdeme je na chalupu. Nikam nechceme cestovať, aj keď mi všetci tvrdia, že sa s takýmto malým bábätkom cestuje najlepšie. Ale situácia vo svete je veľmi nebezpečná, tak nechceme nič riskovať. Na budúce leto však už chystáme nejaké dovolenky.

TU si pozrite EXKLUZÍVNE ZÁBERY Cibulkovej z kočíkovania Jakubka