POZRITE SA  na zábery z komplikovaného odchodu Cibulkovej do Viedne

Najočakávanejší slovenský pôrod posledných dní sa uskutočnil zo soboty na nedeľu. Cibulková priviedla na svet svojho synčeka približne o 04:00 v nedeľu ráno. Prvé slová, ktoré poskytla nášmu portálu, dokumentujú obrovské šťastie, ktoré práve prežíva. „Po pôrode sa cítim unavená, ale je to naozaj krásny pocit. Je to úplne niečo nové a je super, že manžel Michal tu s nami môže byť. Príkladne sa o nás stará. Spinkáme spolu na izbe, takže je to úžasné a veľmi mi to pomáha,“ prezradila exkluzívne pre Šport24.sk.

Dominika si nevie vynachváliť manžela Michala Navaru, ktorý je pre ňu počas celého tehotenstva a pôrodu veľkou oporou. Nepohol sa od nej ani meter. „Michal bol celú dobu pri mne. Je veľmi statočný. Bál sa o mňa a je strašne zlatý. Nemali sme žiadne problémy typu, že tatinovia majú pri pôrode väčšie ťažkosti ako mamina, ktorá rodí. Bol super a veľká podpora tak, ako celých 9 rokov, čo sme spolu,“ zdôraznila nadšene bývalá slovenská tenistka.  

Cibulková potvrdila, že pôrod prebehol v absolútnom poriadku, ale Jakubko ešte pár dní ostane v nemocnici. „Budeme tu možno ešte také dva, až tri dni. Uvidíme, že koľko si nás tu doktori nechajú. Aj malý bude mať ešte nejaké vyšetrenia, čiže sa uvidí, koľko to bude celé trvať. Možno to bude reálne až vo štvrtok. Každopádne sa veľmi tešíme domov,“ pokračovala niekdajšia štvrtá hráčka svetového rebríčka.

Čo sa dialo pred príchodom do pôrodnice?