POZRITE SA na exkluzívne zábery z tajnej oslavy CIBULKOVEJ! 

Cibulková má dátum pôrodu stanovený na 9. jún. Rodiť bude na špecializovanej klinike v rakúskej Viedni. Nezabránil jej v tom ani koronavírus. Na to, aby mohla vycestovať za hranice, bude si musieť urobiť test. Rovnako tak ju budú každý deň testovať v nemocnici. Podľa jej vlastných slov však prebieha tehotenstvo bez najmenších problémov a už sa nevie dočkať, kedy bude Jakubko na svete.

Včera popoludní jej najbližší kamaráti vystrojili v jednej z luxusných bratislavských reštaurácií malú oslavu. Nešlo však len o hocijakú hostinu. Išlo o tradičnú americkú párty „baby shower“, čo znamená, že budúca mamička dostane od kamarátov a rodiny darčeky pre nenarodené dieťatko vopred.

Dominika Cibulková má termín pôrodu 9. júna.
Dominika Cibulková má termín pôrodu 9. júna.
Zdroj: Instagram D. C.

Dominika si túto netradičnú slávnosť a krásne slnečné počasie užila plnými dúškami. „Pre mnohých Slovákov je to možno netradičná slávnosť, že nám naši kamaráti a rodina dali darčeky vopred. Po pôrode sa však s nimi neuvidím niekoľko týždňov, tak sme sa to rozhodli vyriešiť takýmto skvelým spôsobom v kruhu najbližších a v krásnom slnečnom prostredí,“ prezradila exkluzívne pre Šport24.sk

Čo je Baby shower?

Baby shower, ale aj tehotenský večierok je darčeková akcia, obľúbená zaužívaná predovšetkým v USA, odkiaľ to prišlo aj na Slovensko. Organizovaná je pre nastávajúcu matku. Často bývajú organizátorkou podujatia blízke kamarátky nastávajúce matky a aj samotná akcia  väčšinou prebieha iba v dámskom kolektíve. Hlavným účelom shower party je odovzdať tehotnej mamičke darčeky pre bábätko.

 

Nebola by to však poriadna veselica Dominiky Cibulkovej, keby na nej neboli aj známe osobnosti. Na nábreží Dunaja nechýbala Cibulkovej mama Katarína, stylista Andrej Kusalík, kaderník Patrik Veselý či sexi modelka Barbora Franeková. Na exkluzívnych fotografiách nášho portálu sa dozviete viac.  

POZRITE SA na exkluzívne zábery z tajnej oslavy CIBULKOVEJ!