EXKLUZÍVNE ZÁBERY Cibulkovej a jej synčeka Jakubka na verejnosti!

Teplota sa v Bratislave včera vyšplhala nad 30 stupňov celzia a obloha bola počas celého dňa čistá ako ľalia. Naša najúspešnejšia tenistka v histórii to dokonale využila a s manželom sa rozhodli, že pôjdu so synčekom na prechádzku po meste. Portál Šport24.sk ich „načapal“ pred súkromnou klinikou na Gorkého ulici. Dominika aj s Jakubkom totiž išli na kontrolu k doktorke. Podľa jej vlastných slov je všetko v najlepšom poriadku.

Po niekoľkých minútach vyšli s úsmevom na perách von. Domov si to však nenamierili, ale rozhodli sa, že sa usadia na jednej z terás podniku v starom meste. Cibulková si s manželom Michalom dopriali obed a kávičku.

Sú to už tri týždne od pôrodu niekdajšej štvrtej hráčky svetového rebríčka. Cibulková pre náš portál odhalila, ako si zvyká na úlohu matky. Prezradila tiež, čo jej robí najväčšie problémy. „Byť matkou je veľmi náročné, ale zároveň veľmi krásne. Hlavne vstávanie v noci sa nám zmenilo, čo je však pochopiteľné. Aj keď sú to náročné vstávania, často sa budíme, tak človek si povie, že je to naozaj náročné, ale keď sa potom na neho pozrie to malé stvorenie, tak vám je to úplne jedno a zabudnete, že ste sa museli v noci zobudiť,“ prezradila nadšene.

Celý EXKLUZÍVNY rozhovor s Dominikou Cibulkovou nájdete už zajtra na portáli ŠPORT24.SK