POZRITE sa na Cibulkovej nový nadupaný kočík, ktorý sme porovnali s cenami kočíkov ďalších slovenských športovcov

Prominentná mamička mala pred pôrodom veľký dôvod na úsmev. Od rodičov totiž dostala vysnívaný kočík. Luxusný kúsok pre Jakubka od značky Fendi má totiž cenovku tisícok eur. „Tento kočík som mala vyhliadnutý už dlhšie, ale rodičia ma prekvapili a kúpili mi ho na Vianoce, Máme ho už odvtedy, ale z poverčivosti nebol u nás doma, ale u nich,“ odhalila exkluzívne pre Šport24.sk.

Dominika si však najnovšie povedala, že jeden nestačí a pre svojho synčeka zadováži ďalší nadupaný kočík. Len prednedávnom sa s ním stihla pochváliť aj na Instagrame. Dôvod, prečo kupovala ďalší kočík nie je ten, že by nemala čo s peniazmi, ale hlavným dôvodom je manžel Michal Navara.

Ten totiž odmieta chodiť na prechádzky s kočíkom, ktorý je na jeho vkus až moc výstredný. „Mám z neho obrovskú radosť, ale manžel povedal, že on v tomto kočíku nebude malého kočíkovať. Našťastie máme aj neutrálnejšie v zálohe,“ povedala s úsmevom na perách pred niekoľkými týždňami Cibulková.

Naša bývalá tenistka nie je jediná, ktorá si potrpí na luxus pre svoje dieťatko. Posvietili sme si aj na ostatných slovenských športovcov. Chcete vedieť, v akých kočíkoch vozia na prechádzky Sagan, Végh, Dukátová a mnohí ďalší svoje ratolesti? Stačí si otvoriť galériu a dozviete sa aj konkrétne ceny kočíkov.

POZRITE SA na kočíky hviezdnych slovenských športovcov a ich CENY!