TU nájdete nový NADUPADNÝ kočiar Cibulkovej a ostatných našich HVIEZDNYCH športovcov!

Prominentná tehuľka má tak ďalší dôvod na úsmev. Od rodičov si prevzala vysnívaný kočík pre synčeka. Luxusný kúsok od značky Fendi má cenovku tisícok eur. „Tento kočík som mala vyhliadnutý už dlhšie, ale rodičia ma prekvapili a kúpili mi ho na Vianoce, Máme ho už odvtedy, ale z poverčivosti nebol u nás doma, ale u nich,“ odhalila exkluzívne pre Šport24.sk.

Cibulková sa už nevie dočkať, kedy v ňom prvýkrát bude uspávať svoje bábätko. Zároveň priznáva, že manželovi Michalovi sa nepozdáva jeho výstrednosť. „Mám z neho obrovskú radosť, ale manžel povedal, že on v tomto kočíku nebude malého kočíkovať. Našťastie máme aj neutrálnejšie v zálohe,“ povedala s úsmevom.

Rodáčka z Piešťan navyše odhalila zaujímavú pikošku v súvislosti s jej novým kočíkom. „Pár dní po tom, ako som ho dostala, si ho zdieľala na Instagrame celebrita Kylie Jenner a hneď sa vypredali, takže som rada, že ho mám,“ dodala pre náš portál nadšene Dominika Cibulková.

Tá nie je jediná, ktorá si potrpí na luxus pre svoje dieťatko. Posvietili sme si aj na ostatných slovenských športovcov. Chcete vedieť, v akých kočíkoch vozia na prechádzky Sagan, Végh, Dukátová a mnohí ďalší svoje ratolesti? Stačí si otvoriť galériu a dozviete sa aj konkrétne ceny kočíkov.

POZRITE SA na kočíky hviezdnych slovenských športovcov a ich CENY!