TU si pozrite megaluxusné darčeky, ktoré dostala Cibulková od najbližších na honosnej oslave

Na baby shower dorazili jej celebritné kamarátky, ale aj mama Katarína. Hoci to mala byť čisto „dámska jazda“, napokon prišli aj stylista Andrej Kusalík a kaderník Patrik Veselý. Na kontrolu prišiel aj Dominikin synček Jakubko s manželom Michalom. Naša bývalá tenistka neostala oslavu vyšperkovala do dokonalosti.
 
Na prípravu luxusnej párty si najala agentúru, ktorá s ňou všetko prebrala a poctivo doladila každý detail. Výsledok stál skutočne za to. Balóny doplnili zajačiky, ktoré dominovali výzdobe. „Všetky moje predstavy a všetko, čo ste mali možnosť vidieť zrealizovala firma, ktorá nám robila aj našu svadbu, moju tridsiatku a Jakubkove všetky oslavy. S majiteľkou si veľmi sedíme a hneď pochopí čo sa mi páči a aké mám predstavy. Opäť ma nesklamala a bolo to úžasné,“ odhalila pre Šport24.sk Dominika Cibulková.

Neprehliadnuteľná bola najmä megatorta, na ktorú všetci hostia pozerali so zatajeným dychom.  Pohodovú atmosféru dotvárala harfistka, ktorej ladné tóny podčiarkli honosnosť celej akcie. „Cenu si nechám radšej pre seba. Robila mi to firma, ktorá nám robila svadobnú tortu, aj tortu po víťazstve na Turnaji majsteriek a aj tridsiatku. Táto konkrétne na baby shower bola doslova monstrózna. Bola naozaj dokonalá a bola som z toho veľmi nadšená. Myslím si, že aj kamarátky,“ prezradila naša niekdajšia štvrtá hráčka svetového rebríčka.
 
Vrcholom prominentnej akcie bolo, keď Cibulková oznámila svojim hosťom, že s manželom Michalom čakajú dievčatko. Ani to však nebolo všetko. Dominiku a jej dcérku, ktorú už o pár týždňov privedie na svet obdarovali hostia viacerými honosnými darčekmi, z ktorých vám padne sánka. TISÍCE EUR LIETALO VO VZDUCHU. VIAC TU