Česká snowboardistka Samková sa opäť zamilovala: Kde sa všetko začalo?

Tomu sa povie odvaha. A tú má veru aj česká snowboardistka Eva Samková (25). Najnovšie sa zamilovala do otužovania. Kým sa bežní smrteľníci trasú už len pri pohľade na nula stupňovú vodu, ona do nej bez problémov vlezie, ako priniesol blesk.cz.

Nalákal ju na to bývalý skikrosár Tomáš Kraus. Samková sa hneď chytila a zaľúbilo sa jej to.  "Nenútil ma, len ma dobre zaočkoval. Povedal mi, že je to skvelé. Otužovali sme sa pred rokom v Argentíne. Povedali sme si, že keď sme už na najjužnejšom cípe, tak musíme vliezť do oceánu. Dnes už v pohode vleziem do Labe aj Vltavy,“ prezradila Samková.

Kde sa jej to však páci najviac? „Určite v horách je to jednoduchšie. Všade naokolo krásne príroda, číra voda. Je to lepšie ako v Prahe, kde v Brániku plávajú okolo vás nutrie alebo vám robia spoločnosť labute a kačky,“ dodala.

Zo začiatku to však nič príjemné nebolo. „Šla som na to pomaly. V dvojstupňovej vode som vydržala tri minúty, v štvorstupňovej zhruba štyri. Treba ísť na to postupne, zvyknete si. Chlapcov z tímu som hecovala, ale oni boli uplakaní, že je to najhoršia vec na svete. Ja som sedela vo vode a kričala, že je to nádhera. Prvý raz to ale príjemné nebolo. Musela som sa vydýchať, teraz, keď do vody vleziem, som pokojná. A pomáha to aj proti chorobám. Naposledy som nachladla pred dvoma rokmi,“ uzavrela Samková.

Mohlo by vás zaujímať:

Marián Hossa oslavuje jubileum a teší sa zo svojich dcérok: Aha, čo si užil po dlhých 15 rokoch

GOLONKOVINY Žiletka o úspechoch Vlhovej a jej tajomstve. Testoval som lyže pre najväčšiu legendu!

FOTO Danka Barteková sexi ako nikdy predtým: Objavila sa na titulke pánskeho časopisu!

Autor: iw
Video
Diskusia