POZRITE SI HOROROVÉ ZRANENIE ROUSEYOVEJ V GALÉRII

Bývalá MMA bojovníčka, dnes wrestlerka, sa „pochválila“ zranením, ktoré sa jej prihodilo. Ako prezradila, na ruku jej spadli dvere na lodi, kde natáčala seriál 9-1-1 sledujúci život a prácu policajtov, záchranárov, hasičov a dispečerov linky 9-1-1 v Los Angeles.

„Myslela som si, že som si prsty len zasekla či privrela, takže som záber ešte dokončila a až potom zbadala, čo sa mi stalo. Keď som režisérovi opísala situáciu, vybavil mi sanitku, ktorá ma odviezla do nemocnice, kde mi pripevnili kosť a šľachu prsta pomocou skrutiek a malej platničky. Nasledujúci deň som sa vrátila k filmovaniu a dokončila moje scény, až potom som sa išla domov liečiť,“ opísala hororové zranenie Rouseyová a ukázala prst, z ktorého jej tretina takmer odpadla.

V komentároch pod fotografiou sa dočkala povzbudzujúcich správ od zápasníkov zo sveta bojových športov. „Musíš myslieť pozitívne! Zaberie to veľa času, ale prst bude opäť v poriadku. Buď trpezlivá, myslím na teba,“ napísal jej Conor McGregor, skoré uzdravenie zaželal Rouseyovej aj bojovník Nate Diaz, ktorého zranenie poriadne vystrašilo: „Do ri*i! Dúfam, že sa dáš skoro dokopy.“