KOĽKO (NE)ZAROBIL VÉGH ZA ZÁPAS STOROČIA, SA DOZVIETE V GALÉRII

Rovnako ako o expresnom knokaute, ktorý Végh už po dvoch minútach uštedril Vémolovi, sa diskutovalo, koľko bojovníci zarobili za zápas. „Suma nebola nejaká super. Napríklad taký futbalista by z tej sumy vôbec neodpadol. Možno sme dostali aj málo na to, akú šou sme s Karlosom urobili,“ hovoril Végh v rozhovore pre Šport24.sk.

Český Blesk už pred súbojom Végha s Vémolom odhalil sumy, o ktoré si mali bojovníci polepšiť. Na bankové účty malo obom bojovníkom pribudnúť 1,5 – 2 milióny českých korún, teda v prepočte od približne 58 do 80-tisíc eur. Pre portál extra.cz však najnovšie slovenský šampión prehovoril o týchto sumách a ďalších špekuláciách týkajúcich sa zárobkov oboch bojovníkov za zápas a fanúšikovia zostali poriadne zaskočení.

„Je pravda, že my bojovníci nie sme dostatočne ocenení. Na československej pôde vôbec. Keď beriem len prípravu, že sa človek musí pripravovať 3 mesiace, ísť na kemp, dodržiavať stravu, chodiť na tréningy, tak tá príprava vyjde šesťkrát viac, než koľko dostane za ten zápas,“ vyhlásil Végh a prehovoril aj o sumách, ktoré lietali médiami.

Pozrite si v GALÉRII, koľko (ne)zarobil Végh a koľko zarábajú ostatní bojovníci v klietke.