Vémola bol počas marca v Anglicku, keď už pandémia koronavírusu zúrila naplno naprieč celou Európou. Český bojovník tvrdo zarezával v Londýne, zatiaľ čo jeho slovenská partnerka a playmate Lela Ceterová sa v Česku starala o ich maličkú dcérku Lili. Obe sa dokonca načas presťahovali k Vémolovej mame do Orlických hôr. 

„Bola to spontánna a rýchla akcia, za ktorú som veľmi šťastná, pretože som vedela, že Karlos je preč, na Slovensko sa nedostanem, moja rodina sa za mnou nedostane a ja by som zostala s malou v dome úplne sama. To nemalo význam. Som preto rada, že sme išli do Orlických hôr. Jedna vec je, že sme tam boli spolu a navyše tam bolo minimum ľudí. S Karlosovou mamkou vychádzam výborne a mám ju veľmi rada,“ prezradila Ceterová v rozhovore pre isport.cz.

Teraz je už silikónová kráska opäť spolu s Vémolom v ich luxusnej vile. Ceterová sa po príchode domov neubránila slzám, nie však iba z toho dôvodu, že svojho partnera videla po niekoľkých týždňoch, ale najmä vďaka tomu, čo pre ňu obávaný „Terminátor“ pripravil. Dokončil totiž izbu pre ich malú Lilinku. 

„Nikto mi nič nechcel povedať. A keď sme s Lilinkou prišli, tak to bolo úžasné. Je toľko vecí, ktoré Karlos na dome, počas toho, ako bol v karanténe, urobil, že to bol šok. Strašne ma potešil. Prvý deň som to nedokázala rozdýchať. Keď som sa potom ráno zobudila, znovu som si všetko prehliadla a plakala som,“ povedala nadšená Slovenka, čím ju Vémola rozplakal. 

Dvojica si aj s dcérkou Lili konečne užíva spoločné chvíle a rodáčka zo Žiliny si nevie obávaného bojovníka vynachváliť aj v ďalšej veci. „Karlos griluje a ja pripravujem šaláty. Ale prevažne je to teraz na ňom a skutočne sa snaží. Všetko, čo pripraví na grile, je úžasné,“ pochválila kulinárske kúsky Vémolu.