Pozrite si šialenú dohru Vémolovho škandálu v GALÉRII 

Všetko spustil bojovníkov výlet do Saint Tropez. Vémola sa síce pochválil fotkou po tréningu s kamarátmi, okrem toho mu však unikla fotka na internet, ako si na párty užíva s dvojicou obdarených žien.

Slovenská partnerka Vémolu Lela Ceterová to po tomto zábere nevydržala a pod fotkou s kamarátmi Karlosovi od srdca poslala pikantný a najmä verejný odkaz: „A tie dve ku*vy, ktoré s tebou leteli, vás fotia? Prečo si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na instagrame na rodinku. Veľa ľudí vie, že zrovna ty anjel nie si a mne už pretiekla trpezlivosť. Klamstiev už bolo dosť! Zbytočne sa fotíš s chlapmi.“

Lela neskôr svoj komentár vymazala, ale ten už stihol obletieť internet a fanúšikovia to Vémolovi pod jeho fotkami poriadne spočítali. Aféra a vojna s vlastnou partnerkou mala poriadne kurióznu dohru. Karlos sa totiž svoj škandál snažil vyžehliť, no nedopadlo to najlepšie.

Narýchlo prišiel do Prahy, snažil sa ukázať, že je všetko v poriadku a ešte zaútočil na bulvárne médiá. Tým si však len opäť zavaril, pretože fanúšikovia si na ňom poriadne zgustli. A to ešte nevedeli, že Vémolova bývalá partnerka Kristhin Gomezová, s ktorou mal Lelu podvádzať počas tehotenstva, prileje olej do ohňa a spôsobí rozruch svojimi obrovskými prsiami. Sledujte šialenú dohru Vémolovho škandálu v GALÉRII.