Pozrite si prvé FOTO po pôrode v GALÉRII

Situácia u Vémolu by sa dala popísať jednou vetou „nešťastie v hre, šťastie v súkromnom živote“. Čech musel v novembri odložiť zápas proti Slovákovi Samuelovi „Pirátovi“ Krištofičovi kvôli zraneniu ruky, ktoré ho trápi niekoľko mesiacov a čaká ho dlhá pauza od tréningov a zápasov.

Smútok z MMA mu vynahradilo ďalšie dieťa, ktoré sa mu narodilo v stredu. „Na svete je nový kráľ, československý žrebec Rocky Vémola,“ napísal Vémola na sociálnej sieti, synovi dal meno po filmovej postave boxera Rockyho Balbou. „Dnes potečie vodka prúdom,“ dodal, ako bude oslavovať. Vémola si po narodení syna vychutnal vodku vlastnej značky, ktorú začal vyrábať.

Bojovník sa pochválil, že slovenská playmate mu rodí deti presne tak, ako to predpovedal. „Mne sľuby vychádzajú vždy na sto percent. Najskôr som Lele sľúbil dievčatko, teraz som sľúbil chlapca. Zatiaľ to vychádza,“ smeje sa „Terminátor“ Vémola a prezradil dôvod, pre ktorý sa s Lelou rozhodli pre netradičné meno pre syna: „Na Arnolda si ešte počkám, ale keďže toto bol bojovník ako Rocky Balboa, malý „coviďáčik“, tak toto je Rocky Vémola.“

Chce sedem detí

Rocky je Vémolove štvrté dieťa. Z predošlého vzťahu má dcéru Sky a syna Karlosa juniora. Ceterová mu pred Rockym porodila dcérku Lili. Pri čísle štyri sa však český bojovník neplánuje zastaviť. „Čo hovorím na to, že som otcom po štvrtýkrát? Vzhľadom na to, že som tak v polovici, hovorím si, ako to ja všetko stihnem, keďže som už starý veterán. Ale čo ja, hlavne Lela aby to ešte stihla,“ vtipkoval Vémola, ktorý v minulosti ohľadom detí vyhlásil, že by mu mala stačiť šťastná sedmička.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE