Fanúšikovia Attilu Végha si minulý piatok mohli v piatok vychutnať šou Noc s legendou, ktorej hlavnou postavou bol práve legendárny MMA bojovník. Túto akciu si v minulosti pod promotérom Petrom Větrovským odbili mená ako Mike Tyson, Tyson Fury, Jaromír Jágr, ale aj reper Patrik Rytmus Vrbovský. „Dokument, ktorý bol o mne sa mi veľmi páčil a užil som si ho. Prvýkrát som ho videl až v piatok, pretože Peťo Vetrovský ma pozná a vie, že som to bral ako prekvapenie a nechcel som to vidieť ešte predtým, ako to bude hotové,“ nechal sa počuť rodák z Dunajskej Stredy.
 
Na prekvapenie mnohých a samotného Végha dorazil na toto podujatie aj Američan Newton, s ktorým bude v piatok boxerský zápas. „Bol som popravde trošku prekvapený, pretože som nevedel že príde. Nakoniec sme si aj stihli trošku podebatovať na pódiu, čo bolo super. Na zápas s ním sa veľmi teším. Mám za sebou prípravu a verím, že predvedieme kvalitný zápas, nezraníme sa a ľudia si to užijú,“ pokračoval „Pumukli“.
 
Ikonu slovenskej MMA čaká náročný zápas po účinkovaní v tanečnej šou. Zaujímalo nás, aké náročne pre neho bolo vymeniť parket za ring. „Po Let’s Dance som si prakticky len prezul topánky za tenisky, natiahol som si boxerské rukavice a odvtedy som trénoval každý deň, aby som bol stopercentne pripravený. Samozrejme, je to ťažké. V prvom rade som nečakal, že budem tak dlho v Let’s Dance. Milujem však výzvy, vedel som, že do toho chcem ísť a teraz si to idem užiť,“ zdôraznil odhodlane Attila Végh.
 
Tomu sa dostáva od víťazstva na Karlosom Vémolom v „zápase storočia“ veľkej mediálnej pozornosti. Účinkuje v reklamách a mnoho firiem chce, aby bol ich hlavnou tvárou. Navyše, stihol ešte účinkovať v spomínanom Let’s Dance. Boli sme teda zvedaví na to, koľko času má na svoju milovanú rodinu napriek veľkej vyťaženosti. „Žiaľ aj taký je život, že ste niekedy na roztrhanie. Snažím sa však čo najviac času tráviť s rodinou a nejaké veci som aj obmedzil. Zariaďujem si to tak, ako ja chcem. Mám toľko času na aktivity, koľko chcem ja. Tak som si to nastavil a to je pre mňa základ,“ dodal spokojne.