Pozrite si exkluzívne zábery z váženia Oktagon 14

Fanúšikovia sa zajtra budú mať opäť budú na čo tešiť. Hlavný zápas obstará bratislavské duo rivalov Samuel Pirát Krištofič a Róbert Pukač. Uvidíme aj titulovú bitku československých jednotiek bantamovej váhy. Za domáce Slovensko sa predstaví v klietke Tomáš Deák a český vyzývateľ bude Filip Macek.

OKTAGON 14 bude taktiež dejiskom finálového zápasu unikátneho ženského Projektu Y. Nebudú chýbať ani hviezdy Oktagonu ako Miloš „Meloun“ Petrášek, Ľudovít Klein či ostatní skvelí borci.

Po dlhšej dobe sa mal v klietke predstaviť aj „otec slovenského MMA“ a legendárny tréner šampiónov Ilja Škondrič. Ten sa však bohužiaľ pred domácim publikom neukáže. Dnes ráno sme sa totiž dozvedeli, že jeho už druhý súper Ivan Vičič musel zo zápasu odstúpiť z osobných dôvodov. „Mám z toho veľmi zlé pocity. Pripravoval som sa na zápas, ale odmietli mi zápas dvaja súperi. Tie dva, tri mesiace, ktoré som venoval príprave boli vlastne zbytočné. Ako som sa to večer dozvedel, tak som od nervozity ani do rána nespal,“ prezradil pre Šport24.sk znechutený Škondrič.