Pozrite si nahé foto Paige s manželom z karantény v GALÉRII

Manželský pár premenil svoju karanténu počas pandémie koronavírusu na erotickú prehliadku nahých tiel. Paige a Austin, mimochodom taktiež bojovník MMA, odhodili šaty aj spodnú bielizeň a celému svetu predvádzali svoje odhalené telá v poriadne bizarných polohách.

Po krátkej odmlke to urobili opäť a obaja sa vyzliekli. „Skúšali sme na chvíľu nosiť oblečenie, ale nie je to nič pre nás,“ napísala Paige k obnaženému záberu.

Atraktivitou a odhalenými zábermi si bojovníčka nezískala len množstvo fanúšikov, ale aj kritikov. Ako pripomenul portál nova.cz, poslednou fotkou len pridala vodu na mlyn Curtisovi Blaydesovi, ktorý sa kriticky vyjadril na adresu niektorých bojovníčok, medzi nimi aj VanZantovej.

„Nech mi nikto neskúša nahovoriť, že Paige VanZantová a Rachel Ostovičová zostávajú v UFC kvôli výkonom a nie kvôli sexappealu. Ak sa mýlim, ospravedlňujem sa, ale myslím si, že každý MMA fanúšik dokáže rozpoznať, že si tieto dve zaslúžili miesto v UFC tým, ako vyzerajú v bikinách,“ napísal v apríli na sociálnej sieti.