Odhalené zábery bojovníčky nájdete v GALÉRII

Kariéru ukončila v roku 2009, no nestratila sa ani po nej. Mnohým fanúšikom sa vryla do pamäte ako herečka, zahrala si, napríklad, vo filme Deadpool. Posledný zápas má Caranová na konte práve v roku 2009, keď si pripísala prvú prehru v kariére.

Sexi Gina na seba neupozornila len víťazstvami v klietke a hereckými výkonmi, ale aj nahými fotkami. Už v minulosti odhalila svoje telo pre magazín ESPN, teraz sa predviedla bez šiat aj spodnej bielizne opäť. „Slobodu považujem za sexi. Tak sexi, až to nedokážem vysvetliť,“ napísala k odvážnemu záberu bývalá bojovníčka na instagrame.

Fotka spôsobila totálnu lavínu, veď nazbierala viac ako štvrť milióna likeov a 9-tisíc komentárov, čo je v porovnaní s ostatnými fotkami neporovnateľne viac. Instagram však nemal pochopenie a nahý záber vymazal. „Ikona MMA pení,“ napísal denník The Sun v titulku.

„Už poznám pocit, aké je to byť cenzurovaná bez dôvodu, instagram mi stiahol fotku. Bola pritom o slobode prejavu a neporušovala žiadne pravidlá,“ hnevala sa Gina.

Okrem obrovského množstva likeov a pochvalných komentárov sa však dočkala aj kritiky. Tú jej poslal bojovník Jiu-Jitsu Renzo Gracie. „Obleč si nejaké šaty, toto nepotrebuješ. Patríš medzi najkrajšie ženy, aké som kedy videl, to ťa robí jedinečnou. Nepotrebuješ sexi fotky,“ napísal jej pod vymazaný záber.