POZRITE SI NAHÉ FOTO MANŽELOV Z KARANTÉNY V GALÉRII

Paige a Austin sa počas pandémie koronavírusu pochválili fanúšikom zábermi z bežných činností ako posilňovanie, varenie či práca v záhradke. Na tom by nebolo nič čudné, lenže manželia popustili uzdu fantázii a pri týchto činnostiach sa predvádzali úplne nahí.

„Počas karantény mňa a moju ženu premenovali na „Van Nudists“ (v preklade Van Naháči). Rozhodli sme sa, že počas domácej izolácie sa trochu zabavíme a budeme nahí. Bolo to občas trochu divoké, ale na sociálnych sieťach sme to robili vkusne,“ prezradil pre anglický Telegraph Austin.

„Každý deň sme sa snažili prísť s niečím novým, či už sme cvičili, nahí varili, pracovali v záhrade, relaxovali na balkóne, či len tak leňošili vo vnútri. Bavilo nás to. Nemať na sebe veľa oblečenia je pre mňa normálne. Pochádzam z vidieka v Aljaške, povedal by som, že 90 percent času môjho života som na sebe nemal oblečenie. Byť divoký a nahý v divočine je to, v čom sa cítim pohodlne. Cítim sa teraz ako vlk, som veľmi živočíšny.“

Nebol to však len Austinov nápad, Paige bola v nahých pózach ako doma. „Paige sa vo svojej koži cíti taktiež veľmi pohodlne, predviedla to aj na fotení pre magazín Sports Illustrated v roku 2019,“ dodal Austin, ktorý je rovnako ako jeho manželka bojovník MMA.