Pozrite si škandalózne Vémolove FOTO v GALÉRII

Za všetko môže Vémolov výlet do Saint-Tropez. Český bojovník sa na sociálnej sieti pochválil fotkou s kamarátmi po tréningu, Lela mu však pánsku jazdu neverí. Na internete sa totiž objavil záber, ktorý spustil rozbušku. Vémola sa totiž fotil s dvomi kamarátkami – jedna si hovorí Adelina, tou druhou je Karlosova bývalá priateľka Denise Ayverdi. Obe boli, ako inak, oblečené poriadne vyzývavo a na párty predviedli Karlosovi svoje bujné dekolty. Dvojica sexbômb spôsobila bojovníkovi hotový poplach v jeho vzťahu s Ceterovou.

„A tie dve ku*vy, ktoré s tebou leteli, vás fotia? Prečo si s nimi nedáš fotku?“ napísala Slovenka Karlosovi pod jeho fotku s kamarátmi na instagrame a dodala: „Nehraj to na instagrame na rodinku. Veľa ľudí vie, že zrovna ty anjel nie si a mne už pretiekla trpezlivosť. Klamstiev už bolo dosť! Zbytočne sa fotíš s chlapmi.“

Pozrite si škandalózne Vémolove FOTO v GALÉRII

Ceterová svoj komentár neskôr zmazala, print screeny však už stihli obletieť internet. Slovenka sa neskôr v stručnosti vyjadrila pre české médiá, avšak zvolila oveľa miernejší tón a slovník. „Zazmätkovala som. Mám toho veľa. Pukli mi nervy. To sa stáva,“ povedala pre portál zivotvcesku.cz.

Nech je, ako chce, isté je, že toto nie je prvá Vémolova aféra vo vzťahu s Ceterovou. Už počas jej tehotenstva sa mal minulý rok stretávať s inou ženou – silikónovou kráskou Kristhin Gomezovou. Spoločné fotky s ňou spôsobili rozruch, Ceterová vtedy taktiež komentovala situáciu na instagrame stručným odkazom: „Rodina je len jedna a tú ti ku*va nedá.“

Patologický klamár

Denise Ayverdi, s ktorou sa teraz Vémola odfotil a spôsobil tým vojnu vo svojom súčasnom vzťahu, s českým bojovníkom v minulosti randila. Karlos vo svojej knihe Levy žerú prvé popísal, ako ju načapal pri nevere. „Karlosa považujem za patologického klamára a nenapraviteľného milovníka žien,“ povedala vtedy na Vémolove obvinenia.