TU si pozrite hororové zranenia SEXI MMA zápasníčok! 

Súboj Čang Wej s Joannou Jedrzejczykovou, ktorý napokon vyhrala na body Číňanka, bol mimoriadne vyrovnanou, ale najmä tvrdou bitkou. „Bol to najlepší ženský súboj, aký som kedy videl,“ zhodnotil zápas Dana White, prezident UFC. Veľkolepý zápas mal bohužiaľ pre obe neželané následky. Bojovníčky dali do duelu toľko energie, sily a tvrdosti, že museli byť po zápase prevezené do nemocnice.

Najmä slávna poľská zápasníčka bola po súboji na nepoznanie. Jej čelo totiž zalial hrozivý opuch. „Ako by mi hlava vypínala a zapínala,“ okomentovala Jedrzejczyková momenty z konca zápasu. Na základe poranení, ktoré si obe z boja odniesli, športová komisia v Nevade rozhodla, že nesmú dva mesiace trénovať a rovnako tak vstúpiť do Oktagonu.

Nestalo sa to len spomínaným zápasníčkam. Drvivá väčšina ľudí si myslí, že MMA je šport len pre mužov, avšak profesionálne sa mu začína venovať čoraz viac žien. Do klietky vstupuje mnoho sexi bojovníčok, ktoré však po zápase vyzerajú na nerozpoznanie. Opuchy, podliateniny, zlomeniny, to všetko sa deje kráskam, ktoré obetujú svoju zovňajšok pred slávou v klietke.

TU si pozrite hororové zranenia SEXI MMA zápasníčok!