Manželia Kovácsovci v úvode minulého roka prežívali po Dominikinom potrate smutné obdobie. Dvojica však v týchto dňoch opäť žiari šťastím, Dominika je opäť v radostnom očakávaní a zatiaľ jej tehotenstvo prebieha bez problémov. „Teraz som kľudná. Tie prvé tri mesiace boli také, že som bola unavená, ale teraz sa cítim super. Termín máme koncom jari. Zatiaľ to vyzerá na chlapca. Nedáme mu meno Tomáš po manželovi. Náš syn Kristián vybral meno Dávid. Ak to bude dievča, tak jedno meno v zálohe mám ja, no neprezradím ho, “ povedala pre Šport24 Dominika Kovácsová.

Tomi „Kid“ Kovács sa nedávno vrátil do ringu, keď si v rodnej Galante pripomenul desiate výročie zisku svojho prvého titulu Majstra sveta. Súboj s Kubáncom Ericlesa Torresa Marina, v ktorom Tomi triumfoval si nenechala ujsť ani Dominika. „Som taká pokojná, veci až tak neprežívam. Podobne to bolo aj s týmto zápasom môjho muža. Mám pocit, že tréma, ktorú som mávala pred zápasmi v minulosti, akoby preskočila na nášho syna Kristiána. Riešil, že či to bude remíza, alebo čo sa stane, keď Tomáš prehrá,“ povedala bezprostredne po zápase Dominika.

Dokázal všetko

Zápas proti Kubáncovi Marinovi bol síce iba exhibičný, ale aj tak sa naň musel Tomi poriadne pripraviť. Podľa vlastných slov je v budúcnosti jeho ďalší návrat medzi povrazy otázny. „Ja som mu povedala, že ak ho box baví, tak nech to robí. Povedala som mu tiež, že už nikomu nemusí nič dokazovať. On už každému ukázal. Môj názor je, že nech sa venuje mládeži, pretože sa nedá súčasne aj profesionálne boxovať, byť aj prezident federácie a ešte aj trénovať. Ja si myslím, že už nemá čo dokazovať. Nech naďalej chodí na tréningy a trénuje, ale pre seba, že mu to robí dobre,“ myslí si Dominika.

Tomi
Tomi "Kid" Kovács s manželkou sa tešia na ďalšieho potomka.
Zdroj: FB Tomi Kid