Pozrite sa, kde si užíva Boráros, v GALÉRII

Potom, ako Jákliová verejne prehovorila o Borárosovej nevere, na povrch v médiách vyplávalo viacero nečakaných odhalení a bývalí partneri si poslali niekoľko odkazov, najmä tie od Jákliovej boli poriadne ostré.

Bojovník priznal, že jej bol neverný a slová o tom, že to bola náhoda, mu na imidži príliš nepridali. Boráros však dlho po rozchode nesmútil a odišiel za hranice, kam mal zobrať aj novú ženu po svojom boku. „Je tam s ním aj jeho nová priateľka,“ povedal pre expres.cz zdroj blízky bojovníkovi.

Jákliová pred pár dňami ostro vyhlásila, že ju Boráros vymenil za prostitútku, ktorá je s ním len pre peniaze. Teraz sa českému portálu expres.cz zdôverila s ďalším emotívnym vyhlásením. „Veľmi ma jeho správanie bolí. On ani netuší, ako veľmi ubližuje svojej dcére. To dievčatko v perinke o chvíľu vyrastie a určite sa nájde niekto, kto jej ukáže, ako sa choval jej otec. Urobím všetko pre to, aby mala moja dcéra šťastné detstvo, aby bola na mňa ako na mamu hrdá. Možno neviem, ako urobiť všetko správne, ale určite viem, čo nerobiť,“ povedala Jákliová pre expres.cz.

Priznala, že v minulosti mali s Borárosom problémy vo vzťahu, ale že to dopadne takto, veru nečakala. „V minulosti sme boli od seba, ani jeden z nás nebol bez chyby, ale keď sme si k sebe našli cestu, bola som presvedčená, že je to nás osud. Urobili sme hrubú čiaru a zhodli sa, že nemôžeme jeden bez druhého byť. Mala som dojem, že dospel, vek by na to mal. Spolu sme sa rozhodli pre dcéru a spoločný život. Ja som naozaj urobila všetko, čo som mohla. Necítim hnev, ale veľkú ľútosť, že som dospela len ja.“