V zápasoch podľa pravidiel boxu si víťazstvá pripísali aj Slováci Marek Mazuch, Milan Paleš a Vladimír Moravčík, ktorý zdolal krajana Ronalda Paradeisera. Okrem viacerých bodových rozhodnutí videli diváci aj remízu, ktorá sa zrodila v súboji Čecha Miloša Petráška so Slovákom Samuelom Krištofičom.
      

Zaplnená pražská O2 aréna videla 11 zápasov, z ktorých bol profesionálny iba ženský súboj medzi Češkou Luciou Sedláčkovou a Bulharkou Milenou Kolevovou. Ostatné súboje boli vypísané na 4 kolá po 3 minúty.
      

Víťazstvo Vémolu, predovšetkým však predčasné ukončenie duelu, vzbudilo vášne v publiku a ani samotní aktéri neboli z rozhodnutia arbitrov nadšený. Vémola ukázal v predošlých troch kolách väčšiu aktivitu, vo štvrtom po ďalšom jeho tlaku rozhodcovia rozhodli o technickom KO v jeho prospech. "Je to smutné, že takýto zápas má takýto koniec. V takýchto veľkých zápasoch by mali rozhodcovia púšťať trochu viac. Ono by sa to aj tak inak neskončilo a verím, že to pochopia aj ľudia, keď uvidia opakované zábery," poznamenal Vémola, pre ktorého to bola boxerská premiéra. Bohatšie skúsenosti s týmto športom už mal jeho náprotivok raper Otakar "Marpo" Petřina, ktorý už v minulosti zdolal napr. slovenského speváka Patrika "Rytmusa" Vrbovského. Predčasnému ukončeniu zápasu nerozumel:  "Mrzí ma to. Vôbec neviem, prečo to bolo ukončené," poznamenal "Marpo".