Klietka bola plná krvi, zápas však nebol ukončený knokautom. Bojovníci bojovali do poslednej sekundy a o víťazovi rozhodli až rozhodcovia. Tešil sa napokon Brazílčan Luque, ktorý zmenil tvár svojho súpera na nepoznanie a po zápase mu vystrúhal poklonu.

„Chcel som ho trafiť viackrát, ako len raz. Mal som pocit, že som prvé dve kolá vyhral, tretie asi nie, ale dal som mu koleno. Mikovi však musím pogratulovať. Ukázal, že je to naozaj tvrďas,“ hodnotil Brazílčan.

Hoci Američan zrejme ani poriadne nevidel od krvi, v súboji vydržal do konca. Jeden z jeho rozhodcov sa dokonca priklonil na jeho stranu. Perry putoval po zápase rovno do nemocnice, kde sa doktori poriadne zapotili, aby mu nos, ktorý sa podobal skôr na pľacku a ďalšie šrámy na tvári dali dokopy.

O tom, že je skutočné tvrdý chlap, dokumentuje aj fotografia, ktorou sa Perry pochválil z nemocnice so zalepeným nosom a vystretými prostredníkmi. „Stále ma neknokautovali,“ napísal Perry z nemocničného lôžka.

Americký bojovník má v prestížnej organizácii UFC za sebou 11 zápasov s bilanciou 6 víťazstiev a 5 prehier, ani raz však neprehral štýlom K.O.