Végh už niekoľko týždňov na sebe tvrdo pracuje a venuje sa svojej fyzickej a aj zápasníckej kondícii. Nevidí na tom však nič špeciálne. „Nie je na tom nič špeciálne. Začal som na sebe pracovať preto, že mám teraz na to viac času. Som zároveň namotivovaný na sebe makať,“ odhalil pre Šport24.sk.

Držiteľ titulu ťažkej váhy v prestížnej organizácii Bellator z roku 2012 naposledy absolvoval zápas v klietke v novembri 2019. V dlhoočakávanom súboji zdolal českú legendu Karlosa Vémolu už v prvom kole, keď ho knokautoval v druhej minúte. Zápasnícka verejnosť a najmä fanúšikovia veria, že sa čoskoro uskutoční odveta „zápasu storočia“. Attila má však na to iný názor. „Zatiaľ sa žiadny zápas nechystá. Ak by ale prišla správna ponuka a v hre by bol nejaký, tak budem na to lepšie pripravený, pretože na sebe priebežne pracujem,“ prezradil Végh.

Ten napokon nevylúčil, že sa čoskoro môže do oktagonu vrátiť. Nad žiadnym súperom však nerozmýšľa. „Nie je to vôbec vylúčené, že budem mať v dohľadnej dobe zápas, ale momentálne nie je nič dohodnuté,“ povedal rodák z Dunajskej Stredy.

Attila sa momentálne venuje aj trénovaniu. Jedným z jeho zverencov je vychádzajúca megahviezda slovenského MMA Ľudovíta Kleina, ktorého čaká 8. mája v Miami druhý zápas v najprestížnejšej organizácii UFC. Jeho súperom bude Mike Trizano. Végh pri tom nebude chýbať. „Za Lajošom idem buď v nedeľu alebo v pondelok do LA, kde bude mať ďalší zápas v UFC. Budeme súčasťou jeho tímu,“ dodal pre Šport24.sk.